Lengvosios atletikos varžybos!

Šių metų gegužės 5 dieną Marijampolės sporto centre ,,Sūduva“ vyko tarpmokyklinės lengvosios atletikos rungčių varžybos, kuriose startavo dvi Rygiškių Jono gimnazijos komandos. Merginų ir vaikinų komandų sudėtyje debiutavo daug naujų sportininkų, kurie buvo pakviesti į rinktinę atstovauti gimnazijai po daugelio etapų, kuriuose parodė geriausius rezultatus. Visi dalyviai varžėsi 7-iose lengvosios atletikos rungtyse: 100m bėgimo rungtyje greičiausi buvo T. Vasiliauskas – I vieta(11,5s), T. Valiulis-II vieta(12,1s) ir V. Dembinskas–III vieta(12,3s), o moterų komandoje -D.Kvedaravičiūtė-I vieta (13,8s). 400m bėgimo rungtyje II –ją vietą iškovojo D. Kunšteinaitė, o 1000m bėgimo rungtyje taip pat buvo iškovotos dvi antrosios vietos – R.Vanagaitė(3.38,2) ir M. Soraka(3.05,0). Šuolio į aukštį sektoriuje T. Grimalauskas, įveikęs 188cm, iškovojo I-ąją vietą, o R. Žemaitis, peršokęs 155cm, liko trečias. Šuolyje į tolį rygiškiečiai nepaliko vilčių kitų mokyklų mokiniams: I- ąją vietą iškovojo V. Paukštys su rezultatu-5.58m, II-ąją vietą – M. Bartuška nušokęs 5.54m, III-ąją vietą – M. Šumskas su rezultatu 4.71m. Na, o merginos šioje rungtyje nė kiek nenusileido vaikinams ir iškovojo dar dvi prizines vietas: R. Makackaitė su rezultatu 4.50m buvo antra ir I. Misukevičiūtė nušokusi 4.14m liko trečia. Rutulio stūmimo sektoriuje pasiektos dvi III-ios vietos. Šioje rungtyje savo asmeninius rezultatus pagerino G. Matulevičiūtė(9.68m) ir L. Kubertavičius(11.13m). 4x100m estafetės bėgime merginų ir vaikinų komandos iškovojo antrąsias vietas, kurios davė po 22 taškus. RJG ir Sūduvos gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos rungčių komandos surinko vienodą taškų skaičių, tai yra po 141. Bet rygiškiečiai komandinėje įskaitoje liko antri, nes lemiamas veiksnys šioje skaičiuotėje buvo estafetės bėgimas, kurioje buvome antri. Kiti dalyviai: L. Bindokaitė(6.85m) ir V.Gieraitis(9.06m) stūmė rutulį, L. Balčiūnas bėgo 400m ir estafetę, o kūjo metikas T. Vasiliauskas startavo ne metimų sektoriuje, o sprinto rungtyje. Šias abi – vaikinų ir merginų – komandas ruošė kūno kultūros mokytoja Skaistuolė Šedienė.