Pasaulinė košės diena!

Pasaulinė košės diena!

Tikriausiai kiekvienas esate girdėję pasakymą: ,,Pusryčiauk kaip karalius, pietauk kaip princas, o vakarienę atiduok priešui.” Tačiau dauguma moksleivių pusryčių išvis nevalgo. Todėl nėra stebėtina, kad jau antros pamokos metu galima išgirsti per visą klasę riaumojantį pilvą. Tačiau nuo alkio egzistuoja puikūs vaistai – pačios sveikiausios ir įvairiausios košės! Siūlome kiekvieną rytą pradėti su vis kitokia košės rūšimi. Taip ir organizmas bus sveikesnis, ir maisto gaminimo įgūdžiai patobulės.

Neturi ūpo anksti keltis ir maišyti košę? Siūlome išeitį! Rytoj (spalio 9d.) visame pasaulyje bus švenčiama košės diena. Jos tikslas labdaringas – pamaitinti skurstančių šalių vaikus, kad mokyklose jie gautų nemokamai pavalgyti košės. Mūsų mokykla taip pat prisideda prie šios šventės. Po 2 pamokų visus kviečiame į gimnazijos valgyklą paragauti kelių rūšių pusryčių košių. Visiškai nemokamai!

Prižadame, kad prisivalgius košės nereikės pūškuojant vos ne vos užlipti  laiptais į trečią aukštą, tarsi bandytum užkopti į kalno viršūnę. Užskrisi tartum su sparnais!

skelbimas koses dienai

Komentarai išjungti.