Pasaulinė sveikinimosi diena

Pasaulinė sveikinimosi diena

Kiekvieną dieną sveikinamės daugybę kartų su įvairiais žmonėmis. Rankos paspaudimas, apkabinimas ar tiesiog žodis „Labas“, ištartas susitikus draugą, priverčia mus nusišypsoti.

Bet ar žinojote, kad prieš 42 metus du amerikiečiai broliai Maiklas ir Brajenas Makkomak, kovojantys prieš šaltąjį karą, paskatino švęsti sveikinimosi dieną, per kurią sveikintis su pažįstamais ir nepažįstamais niekad nebus per daug? Jiems netyčia susitikus Nebraskoje, jie taip apsidžiaugė, kad nusprendė savo džiaugsmu pasidalinti su savo draugais ir pažįstamais. Broliai išsiuntė laiškus savo draugams ir pažįstamiems į visą pasaulį, o laiškuose be sveikinimų ir linkėjimų buvo prašymas perduoti sveikinimus dar bent dešimčiai žmonių. Kai toks gausus sveikinimų ir linkėjimų sūkurys apskriejo pasaulį, šią idėją palaikė JAV bei kitos šalys. Taigi, šių dviejų brolių dėka šiandien lapkričio 21-ąją švenčiame Pasaulinę sveikinimosi dieną.

demotyvacija.lt_Kad-ir-kas-tu-bebutum-direktorius-destytojas-ar-studentas-iejes-i-nauja-aplinka-pasisveikink-pirmas_13754248171

Komentarai išjungti.