Pasipriešinimo pirkiniams diena

Pasipriešinimo pirkiniams diena

Kai kurie žmonės įnirtingai stengiasi nuspalvinti rutiną ir skatinti pasaulį eiti teisingu keliu. Tam sugalvoja keisčiausius dienų minėjimus.
Kasmet paskutinį lapkričio šeštadienį minima Pasipriešinimo pirkiniams diena (Buy Nothing Day). Šią dieną žmonėms siūloma susimąstyti apie priklausomybę nuo prekių ir visą dieną – 24 valandas – iš viso nieko nepirkti.

buy-nothing-day-question
Bet koks nuobodus būtų gyvenimas be nesuderinamumo ar paradoksų. Būtent šią dieną Lietuvoje, didžiausiame prekybos ir pramogų centre, skelbiamos visus parduotuvių maniakus suklusti verčiančios milžiniškos nuolaidos! Argi gali būti tinkamesnis metas siaubti parduotuves, ištuštinti piniginę ar kovoti dėl rankinuko nei diena, kurios metu skatinama nepirkti materialių daiktų, o susimąstyti apie svarbesnes vertybės: meilę, dėmesį, rūpestį, pasitikėjimą? Juk visai ne veltui ši diena minima tuo metu, kai artėja Kalėdų laikotarpis ir visi skuba ieškoti artimiesiems dovanų. Ar niekada nesusimąstėte, kad brangų žmogų labiau nei bet kokios blizgančios prekės nudžiugintų su meile iškeptas pyragas, ranka parašytas laiškas ar tiesiog nuoširdus pokalbis prie arbatos puodelio?
Linkime sėkmingai įveikti visas kovas prieš pirkinius ir atrasti džiaugsmą nematerialiuose dalykuose!

adbusters_barcode_run

 

Komentarai išjungti.