Tolerancijos diena!

Tolerancijos diena!

Manau, net nekyla klausimas, kuriuo atveju mes jaučiamės geriau – išgirdę komplimentą ar įžeidimą… Bet ar mes patys susimąstome prieš išreikšdami savo nuomonę ir mintis apie kitą žmogų? Tikriausiai ne visada mūsų išsakyti žodžiai skamba vien tik maloniai. Tačiau ar nebūtų geriau, jeigu būtumėme tolerantiškesni, pakantesni ir atlaidesni?
Nuo 1995 m. UNESCO sprendimu visame pasaulyje lapkričio 16-ąją yra švenčiama Tolerancijos diena . 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Tolerancijos dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.
Taigi šiandien, lapkričio 16-ąją, norime paskatinti susimąstyti, ar tikrai niekada mūsų elgesys, nuomonė ir žodžiai neįskaudino kito žmogaus. Nebijokime atsiprašyti, padėkoti ar pasakyti gerą žodį. Gerbkime vieni kitus, juk žymiai smagiau gyventi tolerantiškoje visuomenėje, apsuptiems pozityvių ir draugiškų žmonių. Būkime TOLERANTIŠKI! 🙂

wtd2

Komentarai išjungti.