,,Žvaigždžių atspindžių” pusfinalis

,,Žvaigždžių atspindžių” pusfinalis

Ne naujiena, kad mūsų gimnazijoje gausu talentingų mokinių. Vieni gali kalnus nuversti chemijoje, kiti – programuodami, bet dauguma – muzikos srityje.

Lapkričio 26d. vykusiame MMPG kasmet organizuojamo milžiniško dėmesio susilaukiančio renginio ,,Žvaigždžių atspindžiai” pusfinalyje kelialapį į finalą iškovojo trys gimnazijos mokinės: Simona Giedraitytė (IID), Ieva Taraskevičiūtė (ID) ir Deimantė Narbutaitytė (IIĖ).

Pakalbinome praėjusių metų trečiosios vietos nugalėtoją, išskirtinio balso savininkę, Simoną:12265705_931270183577438_5032937974489106347_o

Ką Tau reiškia muzika?

Muzika  man yra viskas. Tikriausiai, jei tėtis nebūtų manęs nuvedęs į muzikos mokyklą, manau dabar tikrai nerašyčiau, ką man reiškia muzika. Ji yra mano išsigelbėjimas nuo viso pasaulio. Tik joje galiu pasislėpti nuo mokyklos, tėvų reikalavimų, tik joje randu ramybę, kurios taip dažnai trūksta, meilę, kuri yra pati nuoširdžiausia. Tik muzika taip sugeba priimti į šiltą melodijų guolį ir kartais net priverčia užmigti. Be muzikos nežinočiau, kas aš esu ir ko aš noriu, ar, apskritai, kuo norėčiau būti ateityje. Nenoriu, kad tai būtų tik hobis, noriu ja gyventi. Atrodo, kad tai tik natos, įvairios melodijos ar žodžiai, bet kai atsistoju ant scenos, nesvarbu ar auditorija didelė, ar maža, jaučiu, kad dainuoju ne tik balsu, bet visa širdimi. Dievinu tą nors ir truputį išderintos gitaros skambėjimą, tas valandas darbo, kai mokausi naują dainą, nors jaučiu, kaip pirštų pagalvėlės tiesiog dega iš skausmo, bet žinau, kad esu vis arčiau ir arčiau savo svajonės. Muzika man suteikė tikėjimą, meilę, pasitikėjimą savimi, paguodą ir daugelį kitų dalykų, kurių galbūt negalėtų suteikti žmonės. Už tai ir esu jai dėkinga.

Į finalą patekai jau antrus metus iš eilės. Iš kur semiesi noro dalyvauti?

Noras dalyvauti tokiuose renginiuose visada yra. Ypatingai tą daryti skatina šeima, klasės draugai ir, žinoma, muzikos mokytoja, kuri mane daug ko išmokė ir dalijosi naudingais patarimais.

Ką Tau suteikia dalyvavimas tokio tipo renginiuose?

Dalyvavimas tokiuose renginiuose suteikia naudingos patirties. Žinau, kad man tai padės ateityje. Ten įgaunu tiek sceninės patirties, tiek paskatinimo eiti tolyn ir nesustoti vietoje, taip pat susipažįstu su naujais žmonėmis.

Dalyvėms linkime sėkmės finale ir tolesniame muzikos kelyje. Tegul muzika lydi kiekvieną žingsnį!

Nepraleiskite progos palaikyti mūsų mokyklos atstovių sausio 22d. vyksiančiame ,,Žvaigždžių atspindžių” finale!

12316422_931270720244051_8853684435079905124_n12313798_931271700243953_8577533455789922598_n

Simo Širvinsko nuotraukos

Komentarai išjungti.