Pasaulinė Kryžiažodžių diena

Pasaulinė Kryžiažodžių diena

Šiandien gruodžio 21-ąją minime ne tik žiemos saulėgrįžą, bet ir Pasaulinę Kryžiažodžių dieną. Ši diena skirta priminti, kad geriau nei vitaminai atmintį stiprina kryžiažodžiai!

Reguliarus kryžiažodžių sprendimas atjaunina smegenis. Tokią išvadą priėjo britų mokslininkas Janas Robertsonas, tiriantis jų darbo mechanizmus. Dubline surengtoje tarptautinėje medikų konferencijoje mokslininkas taip pat teigė, kad žmogus gali atjauninti smegenis bent jau 15-16 metų. Tik reikia nuolat duoti smegenims darbo. Tai gali būti bet kokia intelektinė veikla, pavyzdžiui, kryžiažodžių sprendimas ir užsienio kalbų mokymasis.

Na, o kryžiažodžių būna visokiausių – nuo pačių lengviausių, kuriuos išspręsti prireikia vos kelių akimirkų, iki sudėtingų, įkandamų tik patiems gudriausiams. Kiekvieną dieną išspręsdami bent po vieną kryžiažodį netruksite pastebėti, kad išmokote naujų terminų ir įdomių faktų. O šį šiltą žiemos vakarą siūlau išspręsti lengvą ir smagų kryžiažodį, kuriam prireiks tikrai ne daug laiko ir pastangų.

Komentarai išjungti.