Sūduvos krašto matematikos olimpiada

Sūduvos krašto matematikos olimpiada

Gruodžio 18-ąją dieną Rygiškių Jono gimnazijoje vyko Sūduvos krašto matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 103 mokiniai ( I- IV klasių gimnazistai) iš 11-os skirtingų gimnazijų. Visi dalyviai gavo vienodas užduotis, kurias parengė VU matematikos ir informatikos metodikos  katedros doc. dr. Romualdas Kašuba. Kol jaunieji matematikai sprendė uždavinius, jų mokytojai dalyvavo paskaitoje, kurioje savo pranešimą skaitė VU matematikos ir informatikos katedros vedėjas daktaras Edmundas Mazėtis. Naują savo knygelę pristatė daktaras Antanas Apynis. Taip pat į mūsų mokyklą atvyko dr. Aivaras Novikas ir Kauno KTU gimnazijos mokytojas Alvydas Beinakaraitis. Po paskaitos mokytojai taisė mokinių darbus. Dalyviai vertinant buvo skirstomi į keturias amžiaus grupes pagal klasę. Daugiausia taškų pelnė Rygiškių Jono gimnazijos 3 klasės mokinė Akvilė Vitkauskaitė, Domantas Tamašauskas ir Tadas Žaliauskas iš Marijonų gimnazijos . Prizines vietas taip pat užėmė dar 4 mūsų gimnazijos mokiniai:

Milda Stachneviciūtė( 1kl. 1 vieta)

Augustė Vaznytė ( 2 kl. 2 vieta),

Kipras Česnavičius (2 kl. 3 vieta)

Kasparas Kralikas (4 kl. 3 vieta).

Taip pat penkias prizines vietas užėmė Šakių Žiburio gimnazijos mokiniai, keturias- Marijampolės Marijonų gimnazijos atstovai, dvi- Vilkaviškio Aušros gimnazijos mokiniai ir vieną- Kalvarijos gimnazijos atstovas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

100_5707

Komentarai išjungti.