Moksleivi, pabūk studentu!

Moksleivi, pabūk studentu!

Startuoja projektas „Moksleivi, pabūk studentu!”

Jau aštuntą kartą iš eilės moksleiviai iš visos Lietuvos turi galimybę pamatyti studijas iš arti: pasirinkti Tau pačiam tinkamą studijų programą iš visų galimų, įsitikinti aukšta jų kokybe, įsilieti į universiteto veiklą, lankyti paskaitas kartu su studentais bei pasisemti neįkainojamos patirties. Šis projektas – tai unikali galimybė gauti savaitės laiko studento stažą, dar būnant moksleiviu!

Projekto pagrindinis tikslas – supažindinti 10-12 klasių moksleivius su pasirinktomis studijų programomis, naujais žmonėmis, dėstytojais bei universiteto tvarka. Moksleiviai ne tik lankys pasirinktas paskaitas, bet susipažins su įvairių tarnybų darbuotojais, organizacijų vadovais bei jų veiklomis, kitais mokiniais iš įvairių Lietuvos vietų ir Studentų Atstovybės nariais. Taip pat moksleiviams bus skirta ekskursija po universiteto erdves ir Kauno miestą bei įvairios pramogos. Viso projekto metu su moksleiviais draugaus mentoriai, kurie atsakinės į iškilusius klausimus bei padės nepasiklysti universiteto erdvėse.

Kuo toliau, tuo labiau šis projektas įgauna vis didesnę svarbą. Tai suteikia galimybę moksleiviams, dalyvavusiems projekte ir stojantiems į Vytauto Didžiojo universitetą, išankstiniu stojimu arba pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą (vnf) ne per LAMABPO sistemą gauti papildomai 0,5 balo prie bendro konkursinio balo.

„Moksleivi, pabūk studentu“ projektas vyks kovo 7-11d. dešimtų klasių moksleiviams, kovo  21 – 25 d. vienuoliktų klasių moksleiviams, bei balandžio 4-8 d. dvyliktų klasių moksleiviams.
Registracija vyksta iki vasario 23 dienos imtinai!

Daugiau informacijos bei registracijos anketa:
http://www.vdusa.lt/moksleivi-pabuk-studentu-2/

 

 

Komentarai išjungti.