Gimnazijos diena

Gimnazijos diena

Gegužės 24- ąją mūsų gimnazija atšventė 149 – ąjį gimtadienį.

Šventė prasidėjo 9:30 gimnazijos kieme ir susirikiavę nukeliavome į šv. arkangelo Mykolo mažąją baziliką. Čia giedojo mūsų gimnazijos choras, pagerbėme mirusius mokytojus ir mokinius. Po mišių grįžome į mokyklos kiemą ir sveikinome gimnaziją – bandėme ją apkabinti. Tiesa, nelabai pavyko, tačiau pati idėja – labai šilta ir prasminga. Ši dovana suvienijo skirtingų klasių mokinius ir mokytojus dirbti kartu. Paskui, kaip ir pridera per gimtadienį, šnekučiavomės prie arbatos puodelio gimnazijos valgykloje.

Šventę vainikavo renginys kultūros centro salėje. Čia gimnazistus ir mokytojus sveikino gimnazijos direktorius Vilhelmas Petkevičius, buvo nuimamas per metus išaugintas derlius – teikiami padėkos raštai ir metų nominacijos mokytojams ir mokiniams. Mokiniai šoko, dainavo, dalinosi idėjomis ir kitaip dovanojo vieni kitiems gerą nuotaiką. Renginio pabaigoje visa salė vieningai užtraukė dainą ir nežinia, ar dėl žiedų gausos lauke, ar dėl geros nuotaikos įsitikinome, kad ,,Mūsų dienos kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnios”.

vysnia zydi.preview

Komentarai išjungti.