Kaip parduoti sapną?

Kaip parduoti sapną?

Dabar pasaulyje galima nusipirkti beveik viską. Tačiau ar kas nors susimąstė, kaip gerai būtų, jei galėtum pasirinkti, ką sapnuoti? Pasirinkti, ką tavo akys matys užsimerkę? Užmigt ir susapnuot tai, ką tik tu vienas nori? Ar kada nors kas nors pagalvojo, kaip gerai būtų, jei galėtum nusipirkti sapną?

tumblr_o0iyot3kny1rauvufo1_500

Mūsų gimnazijos komanda pasivadino Lunatikais, apsvarstė šią galimybę, vidury nakties sugalvojo idėją. Ir perkėlė sapnus į realybę.

Lapkričio 22-ąją komanda dalyvavo pirmajame nacionaliniame verslumo konkurse-mugėje „IŠBANDYK VERSLO IDĖJĄ“, kuriame vienai dienai tapo imitacine bendrove, prekiaujančia sukurtomis prekėmis ir paslaugomis. Lunatikai, nusprendę pardavinėti sapnus, užrašė juos ant pagalvių ir siūlė įsigyti. Kiekvienas, nusipirkęs pagalvę su savo norimu sapnu, gavo galimybę ne tik tai, ką įsigijo, susapnuoti, bet ir papuošti savo namų interjerą. Arba padovanoti sapną kam nors kitam. Juk pasaulyje nėra tokių, kurie nemyli sapnų ir miego.

Tol, kol sapnus įsigijusieji jais džiaugiasi, Lunatikai, parsivežę iš konkurso bronzinį apdovanojimą, ir toliau sėkmingai vaikštinėja savo sapnų pasauliuose.

Susapnuokite ką nors gražaus ir Jūs.

hgcm

 

Komentarai išjungti.