Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiada

Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiada

            “Matematika – irgi sava meno rūšis,  ji moko ir juokauti, ir kurti, ir rimtai galvoti.”   (N. Vineris)

Jau 12-uosius metus mūsų gimnazija atveria duris visiems Sūduvos apskrities gimnazistams ir kviečia juos išbandyti savo jėgas jau tradicija tapusioje Sūduvos krašto gimnazijų matematikos olimpiadoje.

Negalima nepaminėti, kad šiais metais Rygiškių Jono gimnazija švenčia 150-ties metų jubiliejų, todėl olimpiados pradžioje svečius ir dalyvius pasitiko Rygiškių Jono gimnazijos mokinių pagamintos matematinės girliandos, fleitos, fortepijono bei smuiko garsai, juos sveikino mišrus gimnazijos choras, šokių grupė “Vijona” bei dar keli talentingi ir muzikalūs mūsų gimnazijos gimnazistai. Po tokio įkvepiančio olimpiados atidarymo olimpiados dalyviai daugiau nei dvi valandas sprendė docento dr. R. Kašubos ir VU parengtas užduotis, o mokytojai dalyvavo adventinio vainiko pynime. Toliau gimnazistų, jų mokytojų ir svečių laukė linksmos užduotys, sveikinimai ir olimpiados uždarymas.

Komentarai išjungti.