Nuskambėjo paskutinis skambutis! 🔔

Nuskambėjo paskutinis skambutis! 🔔

Kaip ir kiekvienais metais, Rygiškių Jono gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbiantis ne tik mokslo metų pabaigą mūsų abiturientams, bet ir naują pradžią.
Jau nuo pat ankstyvo ryto mūsų gimnazijos vyriausieji pradėjo minėti šią ypatingą šventę: pasitiko saulę aplankydami gimnazijos direktorių Vilhelmą Petkevičių ir savo mylimiausius auklėtojus, pokštaudami gimnazijos kieme ir linksmindami kitus gimnazistus. Mokykloje abiturientai surengė tikrą cirką ir sukūrė ypatingą atmosferą, kurią ne tik jie, bet ir visa gimnazijos bendruomenė prisimins dar ilgai.


Na, o laikrodžiui mušant lygiai 12:00 abiturientai buvo pakviesti į paskutinę pamoką mūsų mylimoje gimnazijoje. Tradiciškai, pamoką jiems pravedė vienuoliktokai, kuriems jau nuo šiandien atiteko garbė vadintis gimnazijos vyriausiais. Ko gero, šis skambutis simbolizavo ne tik paskutinį atsisveikinimą su pamokomis abiturientams, bet, kaip minėta anksčiau, naują pradžią trečiokams – ateinančius abitūros metus.
Taigi, sveikiname abiturientus ir linkime niekada nepasiduoti, nebijoti klysti ir, kad ir kas benutiktų, siekti savų užsibrėžtų tikslų. Sėkmės!

Komentarai išjungti.