Naujoji puslapio skiltis

Naujoji puslapio skiltis

Ieva Taraskevičiūtė – mokinė, žinoma daugeliui gimnazistų. Kas ją pažino kaip asmenybę, kas girdėjo apie jos pasiekimus įvairiose olimpiadose, projekte „Žvaigždžių atspindžiai“, kas prisiminė jos žavius straipsnius mūsų puslapyje, kas stebėjosi ir vadino ją laimingąja mergaite, kuriai teko galimybė mokytis Jungtinėse Amerikos Valstijose – šalyje, kurią dar vadina svajonių šalimi.

Ieva iškeliavo mokytis toli, bet niekada nepamiršo mūsų gimnazijos. Ameriką supa gandai, gaudome kiekvieną žodį apie šį nežinomą kraštą. Mūsų gimnazistė žada praskleisti šį gandų ir paslapčių šydą ir pasidalinti savo įspūdžiais. Taigi, pristatome naują skiltį „Iš už Atlano“. Čia bus atsakyta į daugelį dominančius klausimus apie mokslus „svajonių šalyje“ ir ją pačią. Skaitysite pačios Ievos Taraskevičiūtės rašytus straipsnius, todėl nebus jokio „sugędusio telefono“. Kam der neteko pažinti Ievos – galės pažinti ją per tekstus.

Galbūt ne visiems pasitaikys galimybė aplankyti Ameriką, tačiau tikrai visi gali atsipalaiduoti po mokyklos ir paskaityti Ievos pasakojimų.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „america“

Komentarai išjungti.