Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų jubiliejus!

Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų jubiliejus!

Vakar, vasario 15-ąją, mūsų gimnazijoje visa mokyklos bendruomenė ir svečiai turėjo unikalią galimybę sudalyvauti konferencijoje, kuri buvo skirta šešiems Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarams, baigusiems Marijampolės gimnaziją.  Konferencijos dalyviai buvo parengę įdomius pristatymus apie iškiliausius mūsų gimnazijos mokinius, Nepriklausomybės akto signatarus, be kurių darbo ir pastangų tikriausiai negalėtume įsivaizduoti laisvos ir nepriklausomos Lietuvos, kurios atkūrimo 100 metų jubiliejų ir švenčiame šiandien. Tai – J. Basanavičius, J. Staugaitis, P. Dovydaitis, J. Vailokaitis, S. Banaitis, P. Klimas. Konferencijos metu buvo iškilmingas atminimo lentos, skirtos gimnaziją baigusiems signatarams, ir žymiausiems Rygiškių Jono gimnazijos auklėtiniams – J. Basanavičiui, J. Jablonskiui, V. Kudirkai – skirtų bareljefų atidengimas. Renginio pradžią žymėjo giedamas himnas, mišraus gimnazijos choro (vadovė A. Stočkuvienė) atliekama daina “Baltas paukštis”. 

Komentarai išjungti.